Yetişkin Erkeklerin Üçte Biri Meme Emiyor

The Times‘ın yalancısıyım. 2005 yılında bir araştırma yayınlamış gazete. Bu araştırmaya göre erkeklerin % 25 ila 33 arasındaki oranı partnerlerinin memesini emmiş. Ne var bunda demeyin. Bunda amaç yalnızca ön sevişme değil. Çünkü işin içinde sütün de emilmesi var. Sütün seksin içinde kullanılması yoğun bir şekilde işleniyor. Fetiş literatüründe Breastfeeding, Erotic Lactation ve Adult Nursing Relationship gibi isimler de veriliyor.

Göğüs uçları hassas ve erojen kabul edilen bölgeler. Evrensel olarak da seksüelliği temsil eden organlar. Erkekler için bunu iddia edemeyiz. Kadının göğüslerinin seks olayında çok önemli bir yeri var. Göğüsleri okşamak, emmek ve hatta tokatlamak pekçok önsevişme olayında var.

Aramızda eminim bunları ilk defa duyanlar vardır. Fakat oldukça bilinen bir olgu esasında. Araştırmacı Nikki Sullivan yazdığı A Critical Introduction to Queer Theory adlı kitapta erotic lactation denen şeyin Queer ideolojisinin manifestosu olduğunu iddia etmekte. Queer de ne demek diye soranlar olacaktır. Sınırları zorlayan poltik düşünce ve hareketlerin günlük hayattaki uygulaması ve bu uygulamanın normları ve kimlikleri değiştirmesi olarak açıklamaya çalışabilirim. Queer daha sonraları toplumda aykırı kabul edilen eşcinsel guruplara ithafen kullanılmış olsa da esasında kendini seksüel alışkanlık, zevk veya fetişlerinden dolayı marjinal hisseden insanlar için de rahatlıkla kullanılabilir. Belki de Gaykedi ve İçimdeki Ayı bu konuda bizlere ekstra bilgi verebilir.

Plein de lait – Full milk
by AlienFrance

1999 da yapılan bir araştırma kadınların % 33-50 gibi bir oranının emzirmeyi erotik bir işlem olarak algıladıklarını ortaya koyuyor. Adult Nursing Relationship dediğimiz olay uzun süreli bir ilişkiyi gerektiriyor. Sebebi ahlaki değil fizyolojik. Göğüslerin sürekli olarak süt üretebilmesi için uzun bir dönem uyarılmaları ve egzersizlere maruz bırakılmaları gerekiyor. Genelde çocuk sahibi olan evli çiftlerde bu tarz bir ilişkiye rastlamak mümkün olabiliyor. Kadının yeni doğan çocuğunu emzirmesiyle başlayan işlem, eşinin de buna iştirak edip, hatta çocuk sütten kesildikten sonra da devam etmesiyle yürütülüyor. Erkeğini emziren kadınların bu yolla orgazm dahi olduklarını gösteren veriler var.Kapalı kapılar ardında varlığını sürdüren ve tabu olan bu fetiş pornosu türünü tabii ki en fazla Japonya üretiyor. Ayrıca Yeni Zelanda da bir genelevin müşterilerine bu hizmeti verdiği de kayıtlar arasında.

İnsan sütünün tadına bakmışlığım yok. Böyle, yazarak veya muhabbet esanasında tartıştığımızda da içimde ”ulan bir de ben baksam tadına” diyesim gelmiyor. Fakat gördüğünüz video kliplerde görsel boyut işin içine girince bu olayı çok erotik bulduğumu söyleyebilirim.

En seksi ve dirty videoyu en sona bıraktım. Seyredip de ”ıyyy çok iğrençmiş!!” diyenlere hayret ve teesüflerimi bildirmekle yetineceğim.

More Japanese Milk!
by anniem8143
Bookmark and Share

9 Yorum Postalanmış

pudra April 3, 2008 at 6:34 am

şu oral ve anal gelişimlerle ve tabi ki ödipus kompleksi ile de alakası vardır bunun kesin

pudra April 3, 2008 at 6:39 am

bir de birinci videodaki ablamız neden böb bön kameraya bakmış ısrarla anlayamadım

idi amin April 3, 2008 at 9:19 am

Bence estetik ve güzel,sevdiğim bir şey ;)

Taylanov April 3, 2008 at 11:26 am

İlk videosuysa heyecandan bakmıştır pudra.

Taylanov April 3, 2008 at 11:27 am

Acı değil miydi tadı?

gaykedi April 11, 2008 at 10:39 am

bakalım cahil kalmayalım “queer” neymiş :p

kandanadam April 15, 2008 at 3:53 pm

nesquik yok, süt yok.

sld July 16, 2008 at 3:17 pm

bu vıdeoları beynıme kazdım gelecekte(memişlerden süt gelir gelmez) muhakkak denıycem,bakalım nekadar haz verıyormus…bu arada abicik güzel emiyor:)

sezın karacadag January 21, 2010 at 11:13 pm

ya bende videolar açılmıyor
ayrıca bence süper bişi vede inanılmaz haz veriyor ama nedense bu cok goz ardı edılen yada farkında olunmayan bı konu

Yorum Postala

Additional comments powered by BackType